سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
اگر کسـﮯ تو را با تمام مهربانیت دوست نداشت ... دلگیر نباش که نـہ تو گناهکارﮮ نـہ او !!! آنگاه که مهر مـﮯورزﮮ مهربانیت تو را زیباترین معصوم دنیا مـﮯکند... پس خود را گناهکار مبین! من عیسـﮯ نامـﮯ را مـﮯشناسم که ده بیمار را در یک روز شفا داده و تنها یکـﮯ سپاسش گفت !!! من خدایـﮯ را مـﮯشناسم کـہ ابر رحمتش به زمین باریده ... یکـﮯ سپاسش مـﮯگوید و هزاران نفر کفر !!! پس مپندار بهتر از آنچه عیسـﮯ و خدایش را سپ

سلام دختر صفدر

راهی برای بیان عرایضم جز شیوه حاضر نداشتم زیرا ابویمان نه حق اوقات فراعت چند ده میلیونی فرزندان دریافت می دارند تا با آسودگی خاطر از تأمین امرار معاشم دربه‌در، پی رساندن این پیام به محضرتان باشم و نه تریبونی به بزرگی مجلس شورای اسلامی تا مطالبم را شفاف عرضه دارم.

دختر صفدر !! مردم به عده‌ای به عنوان نمایندگان خود رای داده‌اند به این امید که مشکلی از مشکلاتشان بر طرف شود و امیدوارند که این امیدشان نا امید نگردد. 

تکرار کلمه امید شما را به یاد خاطره‌ی خوش لغزیدن به مجلس می‌اندازد. اما برای ما امروز به گونه‌ای دیگر معنا شد!! از حقوق‌های نجومی مدیر عاملی که از قضا برای شما پدری دلسوز می‌باشد و از وکیل مجلسی که غیورانه از حریم خانواده خویش تمام قامت به دفاع می پردازد و این نیز از حُسن قضا دختری مهربان برای صفدر داستان حقوقهای نجومی ما بود!!

دختر صفدر!! ما مانده ایم دندان به دهان که قسم حضرات نمایندگان به چند ارزد؟ ساحت نمایندگی کجا و کیسه بر بستن از امانت مردم کجا؟ دفاع از مردم و تدبیر برای نا امید نشدن امید های شکننده های آنها کجا و سینه چاکی خارج از دستور برای توجیه آب ریخته شده‌ی حقوق های نجومی کجا؟

دختر صفدر!! تریبون مقدس مجلس را به بهای اندک، خدایی نکرده از دست ندهید که در این صورت حق مردمی که به شما امید بسته اند را پایمال نموده‌اید. 

 

سیده فاطمه حسینی
نگارش در تاریخ دوشنبه 95 تیر 14 توسط | نظر
قالب وبلاگ