سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
اگر کسـﮯ تو را با تمام مهربانیت دوست نداشت ... دلگیر نباش که نـہ تو گناهکارﮮ نـہ او !!! آنگاه که مهر مـﮯورزﮮ مهربانیت تو را زیباترین معصوم دنیا مـﮯکند... پس خود را گناهکار مبین! من عیسـﮯ نامـﮯ را مـﮯشناسم که ده بیمار را در یک روز شفا داده و تنها یکـﮯ سپاسش گفت !!! من خدایـﮯ را مـﮯشناسم کـہ ابر رحمتش به زمین باریده ... یکـﮯ سپاسش مـﮯگوید و هزاران نفر کفر !!! پس مپندار بهتر از آنچه عیسـﮯ و خدایش را سپ

فیش‌های حقوقی یکی از مباحث مطرح در علم نجوم می‌باشند. این موضوع که بیشتر در خصوص اجرام دانه درشت موضوعیت پیدا کرده است تا به امروز به رغم وجود تلسکوپ‌های پیشرفته مانند تلسکوپ فضایی هابل، جیمز وب، کپلر و غیره مورد اکتشاف دانشمندان قرار نگرفته است اما امروزه به مدد رصد خانه‌های فوق پیشرفته مجازی مانند تلگرام و امثال آن سر نخ‌هایی از  تعداد زیادی از این فیش‌ها با صاحبان دانه درشت آن کشف گردیده است. هر چند قُطر این فیش‌ها یکسان نبودن و بسته به موقعیت آنها متفاوت است اما در حال حاضر دانشمندان توانسته‌اند قطر تقریبی برخی از آنها را از 200 میلیون تا 1200 میلیون تخمین بزنند.

این پدیده‌های نجومی عموماً دارای جاذبه‌های فراوان بوده و میدان جاذبه آنها، خرده سیارات دیگر را به راحتی تا شعاع بسیار بلعیده و با خود همراه سازد. همین امر باعث شده است که به عقیده منجمان این فیش‌های حقوقی شباهت زیادی به سیاه چاله‌ها فضایی پیدا کنند و هر آنچه از مزایای متفرقه و امتیازات سیار در اطراف باشد از حق اوقات فراغت فرزندان گرفته تا حق شیف استراحت را در خود جای دهد.

این اجرام تا کنون در مدارهای National Iranian Oil Company  و IDRO Grou و Central Bank of the Islamic Republic of Iran رؤیت شده اند که البته ممکن است با توجه به بررسی های جدید در مدارهای دیگر نیز کشف گردند.

 

فیش حقوقی

 
نگارش در تاریخ شنبه 95 تیر 19 توسط | نظر
قالب وبلاگ